MBRËMJA E MATURËS GJENERATA 1986...

Ju përshendes ju të gjithëve të gjeneratës time. Shpresoj që lista të jetë e plotë. Nëse dikush mungon ose është tepër në këtë listë më shkruani. Mundësinë për të shkruar e kini në fund të fletës.

Emri dhe Mbiemri Mari pjesë Data e   Emri dhe Mbiemri Mari pjesë Data e
Po Jo Dëshiruar   Po Jo Dëshiruar
Abdula Zuber         Lindita Marku      
Abedin Amedovski         Lindita Papraniku      
Abib Karpuzi         Lindita Sela      
Adelina Bu`arovska         Lindita Telqiu      
Adraman Lata         Liri Ajvozovski      
Aferdita Cami         Luan Gjeleshi      
Afrim Alili         Luan Mati      
Afrim Veliu         Luan Spahiu      
Agim Mati         Lubinka Viçishka      
Agim Selmanoski         Mair Dedja      
Agron Maqelara         Mair Duka      
Agron Ramku         Majlinda Telqiu      
Ajas Avmedoski         Manushaqe Mashkuli      
Ajrija Dautovska         Maxide Sela      
Ajrija Tairovska         Mazlum Shemshi      
Ajrije Vejseloska         Megdo Cenoski      
Ajrula Duka         Mehmed Atipi      
Aleudina Dovolani         Memet Ahmedovski      
Alime Sherifoska         Mensur Kolari      
Amet Lata         Mensur Ramadani      
Amzane Fetovska         Merita Abdushi      
Amzo Asani         Merita Ibraimovska      
Anifet Marku         Merita Xaxo      
Anifet Nuredinovska         Merza Mashkuli      
Antigona Alajbegu         Milka Dautovska      
Aqif Karpuzi         Minerva Agoli      
Aqif Koleci         Mirita Emrovska      
Aqif Nasufoski         Mirita Fetovska      
Arben Gorenca         Mirjana Todorovska      
Arben Karameti         Mirlinda Qormemeti      
Arberesha Cami         Mirsada Kosovrasti      
Argjent Ceku         Mirushe Vejselovska      
Argjent Tabaku         Mislim Pesjaka      
Argjent Zunçe         Mojsi Dika      
Arif Çerkezi         Mojsi Krkuti      
Arjan Iseni         Muamedija Sherifoska      
Arza Luznaku         Muamet Mustafoski      
Arzija Sulejmanovska         Muamet Nuroski      
Arzija Tairovska         Muamet Suloski      
Aslan Daci         Mubera Kaba      
Aslije Dalipovska         Muhamet Jajaga      
Astrit Trepça         Muhamet Kaziu      
Atde Gorenca         Munaver Izeirovski      
Atixe Abduli         Munire Ahmedi      
Atli Sulejmani         Munivere Limani      
Avni Ushtelenca         Musijerka Salçevska      
Azem Alilovski         Muslija Lazri      
Azis Beqiri         Mustafa Bilaloski      
Aziz Arslanovski         Muzijeni Shemovska      
Bakija Mustafoski         Nafi Maksudovski      
Bardul Mustafoski         Naim Papraniku      
Bashkim Cako         Namik Salovski      
Bashkime Musliovska         Nderim Skikuli      
Bastrija Vejsili         Nebi Blata      
Behar Belçishta         Nebi Salçevski      
Behije Kosovrasti         Nehat Bajrami      
Bekim Ajdaraga         Nehat Zeqiri      
Bekim Ame         Nevrus Beqiri      
Bekim Bekteshi         Nijazi Skenderovski      
Bekim Çanka         Nuri Marke      
Bekim Mashkuli         Nurten Saloska      
Bekim Pocesta         Osman Beqirovski      
Bekim Serdari         Osman Shahini      
Bekteshi Ismail         Pajazit Vrlaku      
Besa Vojnika         Petrit Ismailovski      
Betim Buxaku         Pranvera Mashkuli      
Betim Buxaku         Qamil Kloboçishta      
Blerim Abdulai         Qauser Papraniku      
Blerim Cami         Qemal Xemailoski      
Bujar Kokale         Qenan Elezovski      
Bukurie Ejupi         Qeram Iljazovski      
Bukurije Kadriovska         Qeram Osmani      
Buradin Skenderovski         Rabija Limani      
Burbuqe Koçi         Rahim Iljazovski      
Burhan Fishta         Rahman Karpuzi      
Dalip Egriu         Rahmi Dema      
Dashnor Maqelara         Raif Musliovski      
Dashnor Papraniku         Rakibe Xeladin      
Dashurie Kaçalniku         Ramazan Demiroski      
Dashurije Qoku         Refije Musliovska      
Daut Dautovski         Refik Duka      
Dejan Strikçani         Remzi Lleshi      
Dijana Nexipovska         Remzija Jusufoska      
Ditar Sherifi         Reshat Elmazovski      
Drita Abduloska         Resmije Çilku      
Durata Sela         Resul Limanobski      
Dushko Todorovski         Riza Polozhani      
Dzhevair Rahmanovski         Ruzhdi Nuredinovski      
Edip Sezair         Sabedin Daliposki      
Edlira Jajaga         Sabedin Isenovski      
Edlira Trebishta         Sabri Toçi      
Ejup Beqiri         Sadik Lela      
Ekrem Arifoski         Safet Elmazoski      
Elida Hoxa         Safet Rizvanoviç      
Engjellushe Bajrami         Safete Pocesta      
Enver Beqiri         Safije Agushovska      
Eshtref Ala         Sait Mashkuli      
Etem Ferat         Samir Alili      
Exmail Sidi         Samir Bilali      
Fadil Bajramoski         Sanije Ameti      
Faik Shahini         Sefedin Limanovski      
Farie Fisheku         Sefedin Ndreca      
Fatmir Karpuzi         Sefer Ramadanoski      
Fatmir Strikçani         Sejdija Fazlioski      
Fatmir Trepça         Selami Polozhani      
Fazlija Fazlioski         Setki Shefqeti      
Feride Shahini         Setkie Mularexa      
Feta Marku         Shaban Mersimovski      
Feto Ismailovski         Shaban Osmani      
Fijat Ibraimovski         Shadie Veliu      
Fisnik Turkeshi         Shate Dede      
Fitnete Gorenca         Shazije Marku      
Fitnete Ushtelenca         Shefikat Imami      
Fjorije Nuredinoska         Shefqet Duka      
Flamur Abduloski         Shehat Buxhaku      
Flora Abduloska         Sheqerije Ramadani      
Flora Ame         Sherif Lazri      
Florina Sadiku         Shiret Hisku      
Flutra Salovska         Shkendije Frangu      
Fuat Fetovski         Shkendije Paçuku      
Fuat Vejselovski         Shklqim Abdushi      
Garip Capa         shklqim Kupa      
Gazima Limani         Shpend Krluku      
Gjoko Stojanovski         Shpetime Dobrova      
Gonxhe Kaja         Shpetime Greva      
Goran Lubinovski         Shqipe Letni      
Hajrula Duka         Shqipe Shainovska      
Hamid Shemovski         Shukret Shemshi      
Hasip Ahmedov         Siana Akikovska      
Hekuran Marku         Sibe Duka      
Ika Kadriovska         Sihana Kaba      
Ikrif Rakipovski         Sinan Haruni      
Ilber Dumani         Skender Kaba      
Ilber Nuredini         Skender Lala      
Ilija Deolski         Sowa Josifovska      
Iljas Ajroski         Sowa Jovçevska      
Ilmie Tale         Suleman Melani      
Imer Dedja         Sultan Bekteshi      
Imer Muarem         Suzana Balanca      
Isen Limanovski         Suzana Pjeça      
Isen Tolumi         Taip Pocesta      
Isew Elmazoski         Urime Ostreni      
Isew Jakupovski         Valbona Xhafa      
Islam Iljazovski         Vebi Çanka      
Ismail Ruci         Vebije Paçuku      
Ismet Capa         Vegime Lutfiu      
Ismet Mirzo         Vejsil Zengovski      
Isnije Marku         Veli Bekteshi      
Iso Dikoski         Velija Avmedoski      
Jakov Jakovslevski         Verdi Fejzo      
Jeton Dumani         Vesel Capa      
Jeton Nuredinoski         Vesna Andonovska      
Jonuz Zeqiri         Vesna Shumenkovska      
Juksel Ismailovski         Violeta Stojkovska      
Julijana Petrevska         Violeta Trajçevska      
Jusuf Mashkuli         Xelal Veledinovski      
Kadrije Paçuku         Xetan Amidanovski      
Kadrije Xemovska         Xevat Kurtishi      
Kastriot Boliçe         Xevdet Selmanoski      
Kastriot Dika         Xevxet Fetovski      
Lançe Abazoski         Zamira Blata      
Latif Tominovski         Zija Maliqoski      
Lejla Pahumi         Zinet Sezairi      
Leonora Mashkuli         Zoga Tominaj      
Letim Ajredinoski         Zoran Lalçevski      
Liljana Jovanovska         Zudi Kaja      
Lindita Dika         Zulal Demirovski      
Lindita Fida         Zulbear Duka      
Lindita Imeri         Zuliha Telqiu      
Lindita Krifca                

Shkruaj Emrin, Nr. e Telefonit, Email adresën dhe datën kur të përshtatet mbrëmja.
Kjo Natyrisht nuk është përfundimtare. Data do të caktohet në atë ditë në të cilën do të ketë
më së shumti kërkesa.

  Mari pjesë: Po Jo
  Emri Mbiemri: *
  Telefon:
  Email: *
  Spjegim:
  Data e dëshiruar: